0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Soğanlı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Soğanlı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Soğanlı'da Hizmet vermektedir. Soğanlı Karel Santral Servisi, karelservis soğanlı, karel soğanlı, Soğanlı servis, Soğanlı santral servisi, Santral servisi soğanlı, karel servis soğanlı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Soganli'da Hizmet vermektedir. Soganli Karel Santral Servisi, karelservis soganli, karel soganli, Soganli servis, Soganli santral servisi, Santral servisi soganli, karel servis soganli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05