0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Şahintepe Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Şahintepe bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Şahintepe'de Hizmet vermektedir. Şahintepe Karel Santral Servisi, karelservis şahintepe , karel şahintepe, Şahintepe servis, Şahintepe santral servisi, Santral servisi şahintepe , karel servis şahintepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Sahintepe'de Hizmet vermektedir. Sahintepe Karel Santral Servisi, karelservis sahintepe , karel sahintepe, Sahintepe servis, Sahintepe santral servisi, Santral servisi Sahintepe , karel servis sahintepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05