0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Şamlar Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Şamlar bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Şamlar'da Hizmet vermektedir. Şamlar Karel Santral Servisi, karelservis şamlar , karel şamlar, Şamlar servis, Şamlar santral servisi, Santral servisi şamlar, karel servis şamlar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Samlar'da Hizmet vermektedir. Samlar Karel Santral Servisi, karelservis samlar , karel samlar, Samlar servis, Samlar santral servisi, Santral servisi samlar, karel servis samlar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05