0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Şirinevler Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Şirinevler bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Şirinevler'de Hizmet vermektedir. Şirinevler Karel Santral Servisi, karelservis şirinevler , karel şirinevler , Şirinevler servis, Şirinevler santral servisi, Santral servisi şirinevler, karel servis şirinevler aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Sirinevler'de Hizmet vermektedir. Sirinevler Karel Santral Servisi, karelservis sirinevler , karel sirinevler , Sirinevler servis, Sirinevler santral servisi, Santral servisi sirinevler, karel servis sirinevler aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05