0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Yeşilköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Yeşilköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yeşilköy'de Hizmet vermektedir. Yeşilköy Karel Santral Servisi, karelservis yeşilköy, karel yeşilköy, Yeşilköy servis, Yeşilköy santral servisi, Santral servisi yeşilköy, karel servis yeşilköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yesilkoy'de Hizmet vermektedir. Yesilkoy Karel Santral Servisi, karelservis yesilkoy, karel yesilkoy, Yesilkoy servis, Yesilkoy santral servisi, Santral servisi yesilkoy, karel servis yesilkoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05