0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Yeşilyurt Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Yeşilyurt bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yeşilyurt'ta Hizmet vermektedir. Yeşilyurt Karel Santral Servisi, karelservis yeşilyurt, karel yeşilyurt, Yeşilyurt servis, Yeşilyurt santral servisi, Santral servisi yeşilyurt, karel servis yeşilyurt aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Yesilyurt'ta Hizmet vermektedir. Yesilyurt Karel Santral Servisi, karelservis yesilyurt, karel yesilyurt, Yesilyurt servis, Yesilyurt santral servisi, Santral servisi yesilyurt, karel servis yesilyurt aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05