0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Asmalımescit Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Asmalımescit bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Asmalımescit'te Hizmet vermektedir. Asmalımescit Karel Santral Servisi, karelservis asmalımescit, karel asmalımescit, Asmalımescit servis, Asmalımescit santral servisi, Santral servisi asmalımescit, karel servis asmalımescit aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Asmalimescit'te Hizmet vermektedir. Asmalimescit Karel Santral Servisi, karelservis asmalimescit, karel asmalimescit, Asmalimescit servis, Asmalimescit santral servisi, Santral servisi asmalimescit, karel servis asmalimescit aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05