0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Halıcıoğlu Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Halıcıoğlu bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Halıcıoğlu'nda Hizmet vermektedir. Halıcıoğlu Karel Santral Servisi, karelservis halıcıoğlu , karel halıcıoğlu, Halıcıoğlu servis, Halıcıoğlu santral servisi, Santral servisi halıcıoğlu , karel servis halıcıoğlu aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Halicioglu'nda Hizmet vermektedir. Halicioglu Karel Santral Servisi, karelservis halicioglu , karel halicioglu, Halicioglu servis, Halicioglu santral servisi, Santral servisi halicioglu , karel servis halicioglu aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05