0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kabataş Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kabataş bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kabataş'ta Hizmet vermektedir. Kabataş Karel Santral Servisi, karelservis kabataş, karel kabataş , Kabataş servis, Kabataş santral servisi, Santral servisi kabataş, karel servis kabataş aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kabatas'ta Hizmet vermektedir. Kabatas Karel Santral Servisi, karelservis kabatas, karel kabatas, Kabatas servis, Kabatas santral servisi, Santral servisi kabatas, karel servis kabatas aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05