0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Karaağaç Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Karaağaç bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karaağaç'ta Hizmet vermektedir. Karaağaç Karel Santral Servisi, karelservis karaağaç, karel karaağaç, karaağaç servis, Karaağaç santral servisi, Santral servisi karaağaç, karel servis karaağaç aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karaagac'ta Hizmet vermektedir. Karaagac Karel Santral Servisi, karelservis karaagac, karel karaagac, karaagac servis, Karaagac santral servisi, Santral servisi karaagac, karel servis karaagac aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05