0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kasımpaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kasımpaşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kasımpaşa'da Hizmet vermektedir. Kasımpaşa Karel Santral Servisi, karelservis kasımpaşa, karel kasımpaşa, kasımpaşa servis, Kasımpaşa santral servisi, Santral servisi kasımpaşa , karel servis kasımpaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kasimpasa'da Hizmet vermektedir. Kasimpasa Karel Santral Servisi, karelservis kasimpasa, karel kasimpasa, kasimpasa servis, Kasimpasa santral servisi, Santral servisi kasimpasa , karel servis kasimpasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05