0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kavaklı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kavaklı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kavaklı'da Hizmet vermektedir. Kavaklı Karel Santral Servisi, karelservis kavaklı , karel kavaklı , Kavaklı servis, Kavaklı santral servisi, Santral servisi kavaklı , karel servis kavaklı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kavakli'da Hizmet vermektedir. Kavakli Karel Santral Servisi, karelservis kavakli , karel kavakli , Kavakli servis, Kavakli santral servisi, Santral servisi kavakli, karel servis kavakli aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05