0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kuruçeşme Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kuruçeşme bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kuruçeşme'de Hizmet vermektedir. Kuruçeşme Karel Santral Servisi, karelservis kuruçeşme, karel kuruçeşme, Kuruçeşme servis, Kuruçeşme santral servisi, Santral servisi kuruçeşme , karel servis kuruçeşme aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kurucesme'de Hizmet vermektedir. Kurucesme Karel Santral Servisi, karelservis kurucesme, karel kurucesme, Kurucesme servis, Kurucesme santral servisi, Santral servisi kurucesme , karel servis kurucesme aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05