0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Mecidiyeköy Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Mecidiyeköy bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Mecidiyeköy'de Hizmet vermektedir. Mecidiyeköy Karel Santral Servisi, karelservis mecidiyeköy , karel mecidiyeköy , Mecidiyeköy servis, Mecidiyeköy santral servisi, Santral servisi mecidiyeköy, karel servis mecidiyeköy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Mecidiyekoy'de Hizmet vermektedir. Mecidiyekoy Karel Santral Servisi, karelservis mecidiyekoy , karel mecidiyekoy , Mecidiyekoy servis, Mecidiyekoy santral servisi, Santral servisi mecidiyekoy, karel servis mecidiyekoy aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.03.29