0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Piyalepaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Piyalepaşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Piyalepaşa'da Hizmet vermektedir. Piyalepaşa Karel Santral Servisi, karelservis piyalepaşa , karel piyalepaşa , Piyalepaşa servis, Piyalepaşa santral servisi, Santral servisi piyalepaşa , karel servis piyalepaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Piyalepasa'da Hizmet vermektedir. Piyalepasa Karel Santral Servisi, karelservis piyalepasa , karel piyalepasa , Piyalepasa servis, Piyalepasa santral servisi, Santral servisi piyalepasa , karel servis piyalepasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05