0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Şişhane Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Şişhane bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Şişhane'de Hizmet vermektedir. Şişhane Karel Santral Servisi, karelservis şişhane, karel şişhane, Şişhane servis, Şişhane santral servisi, Santral servisi şişhane , karel servis şişhane aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Sishane'de Hizmet vermektedir. Sishane Karel Santral Servisi, karelservis sishane, karel sishane, Sishane servis, Sishane santral servisi, Santral servisi sishane , karel servis sishane aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05