0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Tarlabaşı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Tarlabaşı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Tarlabaşı'nda Hizmet vermektedir. Tarlabaşı Karel Santral Servisi, karelservis tarlabaşı , karel tarlabaşı , Tarlabaşı servis, Tarlabaşı santral servisi, Santral servisi tarlabaşı , karel servis tarlabaşı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Tarlabasi'nda Hizmet vermektedir. Tarlabasi Karel Santral Servisi, karelservis tarlabasi , karel tarlabasi , Tarlabasi servis, Tarlabasi santral servisi, Santral servisi tarlabasi , karel servis tarlabasi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05