0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Teşvikiye Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Teşvikiye bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Teşvikiye'de Hizmet vermektedir. Teşvikiye Karel Santral Servisi, karelservis teşvikiye, karel teşvikiye, Teşvikiye servis, Teşvikiye santral servisi, Santral servisi teşvikiye , karel servis teşvikiye aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Tesvikiye'de Hizmet vermektedir. Tesvikiye Karel Santral Servisi, karelservis tesvikiye, karel tesvikiye, Tesvikiye servis, Tesvikiye santral servisi, Santral servisi tesvikiye , karel servis tesvikiye aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05