0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Ağaoğlu Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Ağaoğlu bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ağaoğlu'nda Hizmet vermektedir. Ağaoğlu Karel Santral Servisi, karelservis ağaoğlu, karel ağaoğlu , Ağaoğlu servis, Ağaoğlu santral servisi, Santral servisi ağaoğlu , karel servis ağaoğlu aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Agaoglu'nda Hizmet vermektedir. Agaoglu Karel Santral Servisi, karelservis agaoglu, karel agaoglu , Agaoglu servis, Agaoglu santral servisi, Santral servisi agaoglu , karel servis agaoglu aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05