0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Akşemsettin Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Akşemsettin bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Akşemsettin'de Hizmet vermektedir. Akşemsettin Karel Santral Servisi, karelservis akşemsettin , karel akşemsettin , Akşemsettin servis, Akşemsettin santral servisi, Santral servisi akşemsettin , karel servis akşemsettin aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Aksemsettin'de Hizmet vermektedir. Aksemsettin Karel Santral Servisi, karelservis aksemsettin , karel aksemsettin , Aksemsettin servis, Aksemsettin santral servisi, Santral servisi aksemsettin , karel servis aksemsettin aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.???????

Eklenme Tarihi : 2019.04.05