0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Atatürk Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Atatürk bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Atatürk'te Hizmet vermektedir. Atatürk Karel Santral Servisi, karelservis atatürk , karel atatürk , Atatürk servis, Atatürk santral servisi, Santral servisi atatürk , karel servis atatürk aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberlesme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ataturk'te Hizmet vermektedir. Ataturk Karel Santral Servisi, karelservis ataturk , karel ataturk , Ataturk servis, Ataturk santral servisi, Santral servisi ataturk , karel servis ataturk aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.11