0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Ayazağa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Ayazağa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ayazağa'da Hizmet vermektedir. Ayazağa Karel Santral Servisi, karelservis ayazağa , karel ayazağa , Ayazağa servis, Ayazağa santral servisi, Santral servisi ayazağa , karel servis ayazağa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Ayazaga'da Hizmet vermektedir. Ayazaga Karel Santral Servisi, karelservis ayazaga , karel ayazaga , Ayazaga servis, Ayazaga santral servisi, Santral servisi ayazaga , karel servis ayazaga aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05