0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Beştelsiz Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Beştelsiz bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Beştelsiz'de Hizmet vermektedir. Beştelsiz Karel Santral Servisi, karelservis beştelsiz , karel beştelsiz, Beştelsiz servis, Beştelsiz santral servisi, Santral servisi beştelsiz, karel servis beştelsiz aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bestelsiz'de Hizmet vermektedir. Bestelsiz Karel Santral Servisi, karelservis bestelsiz , karel bestelsiz, Bestelsiz servis, Bestelsiz santral servisi, Santral servisi bestelsiz, karel servis bestelsiz aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.???????  

Eklenme Tarihi : 2019.04.05