0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Beyazıt Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Beyazıt bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Beyazıt'ta Hizmet vermektedir. Beyazıt Karel Santral Servisi, karelservis beyazıt, karel beyazıt , Beyazıt servis, Beyazıt santral servisi, Santral servisi beyazıt, karel servis beyazıt aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Beyazit'ta Hizmet vermektedir. Beyazit Karel Santral Servisi, karelservis beyazit, karel beyazit , Beyazit servis, Beyazit santral servisi, Santral servisi beyazit, karel servis beyazit aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.??????? 

Eklenme Tarihi : 2019.04.05