0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Bağcılar Güngören Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Bağcılar Güngören bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bağcılar Güngören'de Hizmet vermektedir. Bağcılar Güngören Karel Santral Servisi, karelservis bağcılar güngören , karel bağcılar güngören , Bağcılar güngören servis, bağcılar Güngören santral servisi, Santral servisi bağcılar güngören , karel servis bağcılar güngören aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Bagcilar Gungoren'de Hizmet vermektedir. Bagcilar Gungoren Karel Santral Servisi, karelservis bagcilar gungoren , karel bagcilar gungoren , Bagcilar gungoren servis, bagcilar Gungören santral servisi, Santral servisi bagcilar gungoren , karel servis bagcilar gungoren aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05