0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Matbaacılar Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Matbaacılar Sitesi bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Matbaacılar'da Hizmet vermektedir. Matbaacılar Karel Santral Servisi, karelservis matbaacılar, karel matbaacılar, Matbaacılar servis, Matbaacılar santral servisi, Santral servisi matbaacılar , karel servis matbaacılar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Matbaacilar'da Hizmet vermektedir. Matbaacilar Karel Santral Servisi, karelservis matbaacilar, karel matbaacilar, Matbaacilar servis, Matbaacilar santral servisi, Santral servisi matbaacilar , karel servis matbaacilar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05