0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Davutpaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Davutpaşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Davutpaşa'da Hizmet vermektedir. Davutpaşa Karel Santral Servisi, karelservis davutpaşa, karel davutpaşa, Davutpaşa servis, Davutpaşa santral servisi, Santral servisi davutpaşa, karel servis davutpaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Davutpasa'da Hizmet vermektedir. Davutpasa Karel Santral Servisi, karelservis davutpasa, karel davutpasa, Davutpasa servis, Davutpasa santral servisi, Santral servisi davutpasa, karel servis davutpasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05