0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Havaalanı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Havaalanı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Havaalanı'nda Hizmet vermektedir. Havaalanı Karel Santral Servisi, karelservis havaalanı, karel havaalanı, Havaalanı servis, Havaalanı santral servisi, Santral servisi havaalanı, karel servis havaalanı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Havaalani'nda Hizmet vermektedir. Havaalani Karel Santral Servisi, karelservis havaalani, karel havaalani, Havaalani servis, Havaalani santral servisi, Santral servisi havaalani, karel servis havaalani aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05