0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Karabayır Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Karabayır bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karabayır'da Hizmet vermektedir. Karabayır Karel Santral Servisi, karelservis karabayır, karel karabayır, Karabayır servis, Karabayır santral servisi, Santral servisi karabayır, karel servis karabayır aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karabayir'da Hizmet vermektedir. Karabayir Karel Santral Servisi, karelservis karabayir, karel karabayir, Karabayir servis, Karabayir santral servisi, Santral servisi karabayir, karel servis karabayir aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05