0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Pangaltı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Pangaltı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Pangaltı'da Hizmet vermektedir. Pangaltı Karel Santral Servisi, karelservis pangaltı, karel pangaltı, Pangaltı servis, Pangaltı santral servisi, Santral servisi pangaltı, karel servis pangaltı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Pangalti'da Hizmet vermektedir. Pangalti Karel Santral Servisi, karelservis pangalti, karel pangalti, Pangalti servis, Pangalti santral servisi, Santral servisi pangalti, karel servis pangalti aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.05