0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Çayırbaşı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Çayırbaşı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Çayırbaşı'nda Hizmet vermektedir. Çayırbaşı Karel Santral Servisi, karelservis çayırbaşı, karel çayırbaşı, Çayırbaşı servis, Çayırbaşı santral servisi, Santral servisi çayırbaşı, karel servis çayırbaşı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cayirbasi'nda Hizmet vermektedir. Cayirbasi Karel Santral Servisi, karelservis cayirbasi, karel cayirbasi, Cayirbasi servis, Cayirbasi santral servisi, Santral servisi cayirbasi, karel servis cayirbasi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04