0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Darüşşafaka Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Darüşşafaka bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Darüşşafaka'da Hizmet vermektedir. Darüşşafaka Karel Santral Servisi, karelservis darüşşafaka, karel darüşşafaka, Darüşşafaka servis, Darüşşafaka santral servisi, Santral servisi darüşşafaka, karel servis darüşşafaka aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.   

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Darussafaka'da Hizmet vermektedir. Darussafaka Karel Santral Servisi, karelservis darussafaka, karel darussafaka, Darussafaka servis, Darussafaka santral servisi, Santral servisi darussafaka, karel servis darussafaka aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.   

Eklenme Tarihi : 2019.04.04