0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kurtuluş Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kurtuluş bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kurtuluş'da Hizmet vermektedir. Kurtuluş Karel Santral Servisi, karelservis kurtuluş, karel kurtuluş, Kurtuluş servis, Kurtuluş santral servisi, Santral servisi kurtuluş, karel servis kurtuluş aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kurtulus'da Hizmet vermektedir. Kurtulus Karel Santral Servisi, karelservis kurtulus, karel kurtulus, Kurtulus servis, Kurtulus santral servisi, Santral servisi kurtulus, karel servis kurtulus aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04