0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Nişantaşı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Nişantaşı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Nişantaşı'nda Hizmet vermektedir. Nişantaşı Karel Santral Servisi, karelservis nişantaşı, karel nişantaşı, Nişantaşı servis, Nişantaşı santral servisi, Santral servisi nişantaşı, karel servis nişantaşı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Nisantasi'nda Hizmet vermektedir. Nisantasi Karel Santral Servisi, karelservis nisantasi, karel nisantasi, Nisantasi servis, Nisantasi santral servisi, Santral servisi nisantasi, karel servis nisantasi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04