0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Reşitpaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Reşitpaşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Reşitpaşa'da Hizmet vermektedir. Reşitpaşa Karel Santral Servisi, karelservis reşitpaşa, karel reşitpaşa, Reşitpaşa servis, Reşitpaşa santral servisi, Santral servisi reşitpaşa, karel servis reşitpaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Resitpasa'da Hizmet vermektedir. Resitpasa Karel Santral Servisi, karelservis resitpasa, karel resitpasa, Resitpasa servis, Resitpasa santral servisi, Santral servisi resitpasa, karel servis resitpasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04