0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Rumelihisarı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Rumeli hisarı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Rumelihisarı'nda Hizmet vermektedir. Rumelihisarı Karel Santral Servisi, karelservis rumelihisarı, karel rumelihisarı, Rumelihisarı servis, Rumelihisarı santral servisi, Santral servisi rumelihisarı, karel servis rumelihisarı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Rumelihisari'nda Hizmet vermektedir. Rumelihisari Karel Santral Servisi, karelservis rumelihisari, karel rumelihisari, Rumelihisari servis, Rumelihisari santral servisi, Santral servisi rumelihisari, karel servis rumelihisari aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04