0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Rumelikavağı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Rumeli kavağı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Rumelikavağı'nda Hizmet vermektedir. Rumelikavağı Karel Santral Servisi, karelservis rumelikavağı, karel rumelikavağı, Rumelikavağı servis, Rumelikavağı santral servisi, Santral servisi rumelikavağı, karel servis rumelikavağı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Rumelikavagi'nda Hizmet vermektedir. Rumelikavagi Karel Santral Servisi, karelservis rumelikavagi, karel rumelikavagi, Rumelikavagi servis, Rumelikavagi santral servisi, Santral servisi rumelikavagi, karel servis rumelikavagi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04