0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Akıncılar Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Akıncılar bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Akıncılar'da Hizmet vermektedir. Akıncılar Karel Santral Servisi, karelservis akıncılar, karel akıncılar, Akıncılar servis, Akıncılar santral servisi, Santral servisi akıncılar, karel servis akıncılar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Akincilar'da Hizmet vermektedir. Akincilar Karel Santral Servisi, karelservis akincilar, karel akincilar, Akincilar servis, Akincilar santral servisi, Santral servisi akincilar, karel servis akincilar aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04