0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Cerrahpaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Cerrahpaşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cerrahpaşa'da Hizmet vermektedir. Cerrahpaşa Karel Santral Servisi, karelservis cerrahpaşa, karel cerrahpaşa, Cerrahpaşa servis, Cerrahpaşa santral servisi, Santral servisi cerrahpaşa, karel servis cerrahpaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cerrahpasa'da Hizmet vermektedir. Cerrahpasa Karel Santral Servisi, karelservis cerrahpasa, karel cerrahpasa, Cerrahpasa servis, Cerrahpasa santral servisi, Santral servisi cerrahpasa, karel servis cerrahpasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04