0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Cevizlibağ Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Cevizlibağ bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cevizlibağ'da Hizmet vermektedir. Cevizlibağ  Karel Santral Servisi, karelservis cevizlibağ, karel cevizlibağ, Cevizlibağ servis, Cevizlibağ santral servisi, Santral servisi cevizlibağ, karel servis cevizlibağ aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cevizlibag'da Hizmet vermektedir. Cevizlibag  Karel Santral Servisi, karelservis cevizlibag, karel cevizlibag, Cevizlibag servis, Cevizlibag santral servisi, Santral servisi cevizlibag, karel servis cevizlibag aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04