0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Çemberlitaş Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Çemberlitaş bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Çemberlitaş'ta Hizmet vermektedir. Çemberlitaş Karel Santral Servisi, karelservis çemberlitaş, karel çemberlitaş, Çemberlitaş servis, Çemberlitaş santral servisi, Santral servisi çemberlitaş, karel servis çemberlitaş aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Cemberlitas'ta Hizmet vermektedir. Cemberlitas Karel Santral Servisi, karelservis cemberlitas, karel cemberlitas, Cemberlitas servis, Cemberlitas santral servisi, Santral servisi semberlitas, karel servis cemberlitas aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04