0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Fındıkzade Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Fındıkzade bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Fındıkzade'de Hizmet vermektedir. Fındıkzade Karel Santral Servisi, karelservis fındıkzade, karel fındıkzade, Fındıkzade servis, Fındıkzade santral servisi, Santral servisi fındıkzade, karel servis fındıkzade aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Findikzade'de Hizmet vermektedir. Findikzade Karel Santral Servisi, karelservis findikzade, karel findikzade, Findikzade servis, Findikzade santral servisi, Santral servisi findikzade, karel servis findikzade aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04