0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Güzeltepe Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Güzeltepe bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Güzeltepe'de Hizmet vermektedir. Güzeltepe Karel Santral Servisi, karelservis güzeltepe, karel güzeltepe, Güzeltepe servis, Güzeltepe santral servisi, Santral servisi güzeltepe, karel servis güzeltepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Guzeltepe'de Hizmet vermektedir. Guzeltepe Karel Santral Servisi, karelservis guzeltepe, karel guzeltepe, Guzeltepe servis, Guzeltepe santral servisi, Santral servisi guzeltepe, karel servis guzeltepe aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04