0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Karayolları Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Karayolları bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karayolları'nda Hizmet vermektedir. Karayolları Karel Santral Servisi, karelservis karayoları, karel karayolları, Karayolları servis, Karayolları santral servisi, Santral servisi karayolları, karel servis karayolları aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Karayollari'nda Hizmet vermektedir. Karayollari Karel Santral Servisi, karelservis karayolari, karel karayollari, Karayollari servis, Karayollari santral servisi, Santral servisi karayollari, karel servis karayollari aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04