0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kocamustafapaşa Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Koca mustafa paşa bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün 700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır. Türkiye’de işyeri haberleşme trafiğinin yaklaşık %50’si Karel sistemler üzerinden gerçekleşmektedir.2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kocamustafapaşa'da Hizmet vermektedir. Kocamustafapaşa Karel Santral Servisi, karelservis kocamustafapaşa, karel kocamustafapaşa, Koca Mustafa Paşa servis, Kocamustafapaşa santral servisi, Santral servisi koca mustafa paşa, karel servis kocamustafapaşa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kocamustafapasa'da Hizmet vermektedir. Kocamustafapasa Karel Santral Servisi, karelservis kocamustafapasa, karel kocamustafapasa, Koca Mustafa Pasa servis, Kocamustafapasa santral servisi, Santral servisi koca mustafa pasa, karel servis kocamustafapasa aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.

Eklenme Tarihi : 2019.04.04