0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Kumkapı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Kumkapı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir. 

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kumkapı'da Hizmet vermektedir. Kumkapı Karel Santral Servisi, karelservis kumkapı, karel kumkapı, Kumkapı servis, Kumkapı santral servisi, Santral servisi kumkapı, karel servis kumkapı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Kumkapi'da Hizmet vermektedir. Kumkapi Karel Santral Servisi, karelservis kumkapi, karel kumkapi, Kumkapi servis, Kumkapi santral servisi, Santral servisi kumkapi, karel servis kumkapi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04