0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Nişanca Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Nişanca bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Nişanca'da Hizmet vermektedir. Nişanca Karel Santral Servisi, karelservis nişanca, karel nişanca, Nişanca servis, Nişanca santral servisi, Santral servisi nişanca, karel servis nişanca aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Nisanca'da Hizmet vermektedir. Nisanca Karel Santral Servisi, karelservis nisanca, karel nisanca, Nisanca servis, Nisanca santral servisi, Santral servisi nisanca, karel servis nisanca aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Eklenme Tarihi : 2019.04.04