0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Şehremini Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Şehremini bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Şehremini'de Hizmet vermektedir. Şehremini Karel Santral Servisi, karelservis şehremini, karel şehremini, Şehremini servis, Şehremini santral servisi, Santral servisi şehremini, karel servis şehremini aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz.  

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Sehremini'de Hizmet vermektedir. Sehremini Karel Santral Servisi, karelservis sehremini, karel sehremini, Sehremini servis, Sehremini santral servisi, Santral servisi sehremini, karel servis sehremini aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.05