0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Topkapı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Topkapı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Topkapı'da Hizmet vermektedir. Topkapı Karel Santral Servisi, karelservis topkapı, karel topkapı, Topçkapı servis, Topkapı santral servisi, Santral servisi topkapı, karel servis topkapı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Topkapi'da Hizmet vermektedir. Topkapi Karel Santral Servisi, karelservis topkapi, karel topkapi, Topçkapi servis, Topkapi santral servisi, Santral servisi topkapi, karel servis topkapi aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.04