0212 435 20 20

0533 391 78 77

Ürünler

Unkapanı Karel Santral Servisi

Firmamız, ürün yelpazesindeki telefon santralleri ve kameralar başta olmak üzere, Unkapanı bölgesinde müşterilerinin toptan ve perakende ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Tüm Uluslararası ve Ulusal Araştırma Kurumunu raporlarına göre PBX konusunda Türkiye’nin açık ara pazar lideridir. Bu gün700 binden fazla işletme Karel santral kullanmaktadır2017 Yılında  da "ENGİN HABERLEŞME KAREL YETKİLİ SERVİS '' ünvanını alan firmamız ''İnsana hizmetin kutsallığına”  inanarak, prensiplerine bağlılıkla her geçen gün kendini geliştirerek faaliyetine devam etmektedir.  

 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Unkapanı'nda Hizmet vermektedir. Unkapanı Karel Santral Servisi, karelservis unkapanı, karel unkapanı, Unkapanı servis, Unkapanı santral servisi, Santral servisi unkapanı, karel servis unkapanı aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Firmamız Engin Haberleşme Karel Yetkili Servis ünvanı ile Unkapani'nda Hizmet vermektedir. Unkapani Karel Santral Servisi, karelservis unkapani, karel unkapani, Unkapani servis, Unkapani santral servisi, Santral servisi unkapani, karel servis unkapani aramaları ile de firmamıza ve sitemize ulaşabilirsiniz. 

Eklenme Tarihi : 2019.04.04